Naujienos

Vyrų Light grupės nugalėtoju tapo A.Paulauskis

2021 m. balandžio 17 - 18 dienomis įvyko tęstinio turnyro, vyrų Light grupės finaliniai susitikimai. Turnyro nugalėtoju tapo A.Paulauskis, antrą vietą iškovojo T.Masys, trečią - A.Vasilevskis.

Rezultatai

Vyrų Hard grupės nugalėtoju tapo Skirmantas Jutkonis

2021 m. balandžio 10 - 11 dienomis įvyko tęstinio turnyro, vyrų Hard grupės finaliniai susitikimai. Turnyro nugalėtoju tapo Skirmantas Jutkonis, antrą vietą iškovojo Vitalijus Gerbutavičius, trečią - Giedrius Gairionis.

Turnyro reguliarus sezonas, kuris startavo 2020 m. spalio mėnesį, pasižymėjo išskirtine dalyvių gausa. 27 teniso entuziastai įnirtingai aiškinosi savo pajėgumo lygį žaisdami į bendrą „lentelę“. Iš viso buvo sužaista 259 mačai. Pagrindinis tikslas buvo patekti į finalinį TOP 16 etapą ir užimti kuo geresnę poziciją bei išvengti stipraus konkurento jau pirmame finalinio turnyro etape. Su šia užduotimi geriausiai susitvarkė D. Ivanauskas (20 pergalių/ 3 pralaimėjimai), V. Gerbutavičius (19/3) bei A. Geraščenko (18/2). Verta paminėti ir A. Lužio paskutinių dienų spurtą (2 mačai per dieną), kuris jam garantavo 8 vietą bendroje įskaitoje.

Finalinis etapas prasidėjo dvejomis išskirtinėmis dvikovomis. Iš pradžių S. Jutkonis (bendroje įskaitoje 12 vieta) įnirtingoje dvikoje įveikė S. Vilimo (5) mestą iššūkį (7/6, 6:4), kuris vėliau užtikrintai laimėjo likusias tris dvikovas ir pelnytai iškovojo „paguodos“ taure (9 vieta). Vėliau V. Gerbutavičius tik po dviejų valandų atkaklios kovos įveikė D. Žadeikį rezultatu 6/3, 6/7, 10/4, patekusį į finalinį turnyrą tik dėl aukščiau reitinguotų žaidėjų sveikatos problemų.

V. Gerbutavičius sėkmingai nužygiavo iki finalo, ketvirtfinalyje įveikęs „chirurginius“ įgūdžius praradusį O. Deduchovą (6/1, 6/2), o pusfinalyje - A. Geraščenko (2/6, 6/3, 10/6), ant kurio pečių gulėjo ir viso turnyro organizaciniai klausimai.

Reguliaraus sezono nugalėtojas, D. Ivanauskas, su turnyro nugalėtojo ambicijomis turėjo atsisveikint jau ketvirtfinalyje kapituliuojant prieš G. Gairionio paruoštus spąstus (1/6, 3/6). Pastarasis vis dėlto pusfinalyje nerado priešnuodžių S. Jutkonio paruoštam taktiniam planui (2/6, 1/6), tačiau iškovojo garbingą trečią vietą, mažajame finale įveikęs A. Geraščenko (6/1, 6/3). Pasiaukojančiu žaidimu pasižymintis D. Ivanauskas tenkinosi 6-ta finalinio etapo vieta, paskutinėje dienos dvikovoje pralaimėjęs „maratoną“ O. Deduchovui (6/7, 7/6, 7/10).

Turnyro favoritu laikytas S. Jutkonis, nepaisant pirmoje dvikovoje iškilusių sunkumų, savo rolę pateisino ketvirtfinalyje įveikęs J. Pakalniškio atakas (6/3, 6/4), pusfinalyje – G. Gairionį (6:2/6/1), bei finale – nepatogų žaidimo stilių propaguojantį V. Gerbutavičių (6/3, 6/2).

Gerą sportinę formą vėl demonstruojančiam S. Jutkoniui kol kas taktiniame lygmenyje lygiaverčių priešininkų neatsirado. Tačiau tokio turnyro dėka augantis dalyvių meistriškumas ateityje neabejotinai pateiks savų „siurprizų“.

Slaptas reporteris

Rezultatai

Sveikiname su Šv. Kalėdom ir Naujaisiais 2021 metais!

Sveikiname Jus su artėjančiomis Šv. Kalėdomis ir Naujaisiais metais!
Linkime Jums ir Jūsų artimiesiems geros sveikatos, svajonių išsipildymo, puikių galimybių ir naujų pergalių!

Kogo vasaros mišrių dvejetų finalai

Rugsėjo 30 d. įvyko Kogo vasaros mišrių dvejetų finalai, sveikiname nugalėtojus: