Apie mus

TENISO KLUBAS "KOGAS" oficialiai įkurtas 2012 metų gegužės mėn. 22 dieną. Mintis įsteigti tokį klubą kilo keliems klaipėdiečiams, ne tik mėgstantiems tenisą, bet ir tikintiems, jog sveika gyvensena, turiningas laisvalaikis ir teigiamos emocijos praturtina gyvenimą ir padeda išspręsti daugybę problemų. 

Idėja įkurti tokį klubą uostamiestyje palaikė broliai pranciškonai, leidę klubui naudoti Šv.Pranciškaus onkologijos centro "Vilties" teniso aikštyną, kaip pagrindinę bazę įgyvendinant bendras klubo idėjas. Brolis Benediktas , suteikęs pastogę, yra klubo garbės narys.

TENISO KLUBO "KOGAS" misija - populiarinti tenisą, formuoti sveiko gyvenimo įgūdžius, siekiant fizinio ir dvasinio asmenybės tobulėjimo.

Mūsų tikslai - burti Klaipėdos ir pajūrio regiono gyventojus į klubą, propaguoti tenisą ir sveiką gyvenimo būdą, organizuoti teniso varžybas, propaguoti vaikų, senjorų ir mėgėjų tenisą, kelti mėgėjų teniso lygį, vystyti tarpklubinę veiklą, užmegzti ryšius su užsienio klubais, organizuoti stovyklas užsienyje ir Lietuvoje, skatinti  ir propaguoti šeimų tenisą.

Klubo nariu gali tapti bet kuris, kas palaiko mūsų idėjas ir mėgsta  tenisą. Tarp klubo narių yra trenerių. Vieni tik pradėję dirbti šį darbą, kiti - jau užauginę ne vieną gerą sportininką. Klubo nariais tapo ir kai kurie buvę Lietuvos čempionatų nugalėtojai ir prizininkai. 

TENISO KLUBO "KOGAS" organizuojamose varžybose gali dalyvauti įvairaus lygio žaidėjai. Klubo treneriai  dirba ir su vaikais ir su suaugusiaisiais, todėl drąsiai teigiame, kad pradėti žaisti tenią mūsų klube galima bet kada - amžiaus riba šiai sporto šakai neegzistuoja.  Svarbiausiai -  noras išmokti žaisti tenisą ir meilė šiai sporto šakai.